pondělí 19. září 2016

Zdánlivě uklizeno / Ostensibly tidy

O víkendu jsem našla trochu času udělat pořádek v pracovně a napadlo mě Vám udělat pár rychlofotek. Vždycky se tak ráda kochám uklizenou pracovnou, obzvlášť když vím, že se jedná o stav  doslova chvilkový. Z pracovny jsme za ta léta udělali takové naše malé odkladiště. Určitě to znáte. Do ruky se Vám za týden dostane dost věcí, u kterých zrovna nevíte, kam rychle s nima, nebo víte, ale nemáte čas na jejich zatřídění do šanonu apod. Takže přijdete po týdnu a jste rádi, že se Vám na stůl vejde alespoň hrníček s kávou, při troše štěstí i notebook.

"Knihovna" nebo spíš parodie na ni vedle stolu je mnou vylepšená část ze série Billy z Ikea. Sklo jsem polepila tabulovou fólií, protože to, co se nachází uvnitř je žalostné. Ledabyle poskládané/neposkládané knihy, doplněné šanony rovněž bez ladu a skladu. Nemluvě o stále nevybalených knihách v krabicích v šatně. Na to by nechtěl koukat nikdo včetně mě. A tak už měsíce volám po knihovně nové. Její místo i její vzhled mám právě za ty měsíce dokonale promyšlené. Plánů na dokončení různých restů máme pro nadcházející podzim a zimu opravdu mnoho a tak doufám, že se s Vámi nejlépe ještě tento rok budu moci podělit o radost z knihovny nové.

Přeji Vám krásné první podzimní dny,
Katka

5 komentářů:

 1. Kači, nádherná pracovna !!!!! Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markét, díky! Teď to tady začínám mít opravdu ráda! PAPA

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Marcel, děkuji! Hezké podzimní dny, PAPA

   Vymazat
 3. Nádherná pracovna! Kačenko bylo by možné udělat článek o svítidlech? Budeme brzy zařizovat dům v tomto stylu a vůbec nevím, jaké osvětlení zvolit na strop 🙈 Ať se Vám v pracovně krásně tvoří a děkuji za krásnou inspiraci, Klára

  OdpovědětVymazat