pátek 16. září 2016

Skandinávské bydlení s vůní dřeva / Scandinavian living with the fragrance of wood

Na favi.cz vyšel krásný článek o návštěvě interiéru, ne však ledajakého. Jedná se o bydlení mé kamarádky Kláry, které už mnozí jistě znají z Instagramu pod přezdívkou kajastef. Její IG účet během pár měsíců právem získal desítky tisíc obdivovatelů. Já jejímu bydlení také naprosto propadla, protože mu nechybí nic, co má takové opravdové severské bydlení mít.

S Klárou jsem se seznámila právě díky IG. A od té doby proběhlo několik telefonátů, nespočet IG konverzací, jednoduše jsme ihned poznaly, že si máme co říci a nespojuje nás jen láska ke skandinávskému stylu bydlení. Teď už zbývá domluvit "jen" to osobní setkání, což se zdá být docela oříškem, protože pocházíme z opačných konců naší republiky.

Pokud máte rádi tento tento trend v bydlení, který v posledních letech zažívá opravdu velký boom a chtěli byste Vašemu bydlení dodat trochu toho skandinávského šmrncu, doporučuji s výběrem začít na  již zmíněném favi.cz, což je skutečně nekonečná studnice všemožných inspirací, ale především je to šikovný vyhledávač nábytku a dekorací. Vyberete si zde mezi tisíci druhy sedacích souprav, přes nepřeberné množství konferenčních stolků, až třeba po stylové stolní lampy.

Přejí nám více takových inspirativních bydlení.
Mějte se krásně,
Katkazdroj fotek favi.cz2 komentáře:

  1. Ever wanted to get free Twitter Re-tweets?
    Did you know that you can get them ON AUTOPILOT AND ABSOLUTELY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpovědětVymazat
  2. Boží bydlení, takové by se mi jednou taky líbilo. Chválím taky vkusné vložení plyšových koberců jak v pokoji, tak i na terase. A k té kuchyni netřeba slov.

    OdpovědětVymazat