středa 9. října 2019

Mimi koutek

Dovolte mi, abych vás přivítala v Dorotčině království, kterému jsem vyčlenila kus v naší ložnici. Ložnice je poměrně malá, takže nebylo příliš prostoru na nějaké velké dekorace. Doufám, že se vyřádím, až se malá slečna přesune do svého pokoje. A to víte, že se dost těším :) I přesto mimi koutek obsahuje vše, co zatím já a mimi potřebujeme. Postýlku podědila Dorka po Marušce, přebalovák je masivní komoda Ivar Ikea, pro kterou jsme museli do Německa, protože u nás se prodává pouze o hloubce 30 cm, což by na přebalovací podložku nestačilo. Komodu bych ráda přetřela na nějaký zemitý odstín béžové a přidala úchytky, co myslíte?

No a abych vám koutek mohla představit v celé své kráse, zbývalo mi vybrat vhodné osvětlení. Takové osvětlení, které nebude svítit příliš ostře, ale zároveň bude dostačně svítit při přebalování, později třeba u čtení pohádek. Našla jsem jej na muzza.cz. Je to dřevěná lampička AIR BALOON od známé značky Ferm LIVING, u které se vždy snoubí kvalitní provedení a design. Motiv balónu jsem rovněž zopakovala i na plakátu od značky Bloomingville, kterou na muzza.cz také najdete. Ona celá ta jejich dětská sekce je skvost za skvostem, když se podíváte sem :) 

Pokud jste o muzza.cz ještě neslyšeli, doporučuji omrknout. Pečlivě pro vás vybírají designové, vkusné a hlavně cenově dostupné kousky nábytku a doplňků. Já tam při brouzdání našla vysněnou rozkládací pohovku, kterou jsem si hodila do wishlistu, protože její nákup nás pravděpodobně čeká. Jo a ještě čtecí křeslo tam mám vyhlédnuté :) Dejte mi případně vědět, zda jste u nich také něco vybrali :)

Jsem ráda, že jsem vám mohla muzza.cz představit a že to bylo zrovna u příležitosti Dorotčina koutku.

Fajn podzimní dny přeji, Katka


Žádné komentáře:

Okomentovat