pondělí 19. srpna 2019

Holčičí pokojík pro milky.cz

Dnešní post bude opět na pokojíčkové téma, ale stejně vás ty pokojíky baví asi nejvíc, že jo? Tereza z Milky.cz mě nedávno kontaktovala, zda bych pro ně nadekorovala a nafotila holčičí pokojík. To já ráda, akorát jsem si říkala, zda její volba byla ta správná, když já na ty holčičí barvy moc nejsem... A to i když mi přišel balík s produkty na focení, které jsem si vybrala, jsem se v tom jen utvrdila :) Na druhou stranu skandinávské dětské pokoje rovněž neoplývají velkou barevností.

Při stylingu jsem se opět držela toho svého - neutrální základ doplněn o doplňky s výraznějším vzorem či barvou. Základem zůstaly dvě barvy - zemitá béžovošedá barva a pudrově růžová a na nábytku přírodní dekor dřeva a bílá, to je asi veškeré to "know-how".

V sekci pro nejmenší můžete na Milky.cz vybírat z poměrně velkého množství různých dekorací a doplňků. Já začínám vždy u textilních doplňků přesněji u polštářů. Doslova mě okouzlily nové dekory švédské značky Fine Little Day. Jeden z polštářů jsem si doma nechala, teda takhle - nejraději bych si nechala všechny, ale snažím se jít tou méně spotřební cestou :), takže zvítězil ten s motivy ptáčků.

Značka Bloomingville patří k těm, které se hodně zaměřují na dětské doplňky. Například papírový, létající balón je krásnou a poměrně levnou dekorací, která se hodí téměř do každého dětského pokoje. Vybírat můžete z pudrově růžové a šedé barvy. Kulatý polštář s ovečkou a kobereček před postelí jsou také věci z dílny Bloomingville.

Roztomilí, porcelánoví ptáčci v pravo na poličce jsou od COOEE Design nejsou přímo dekorací určenou do dětských pokojů, ale myslím, že v pokojích dospívajících ratolestí by už mohli přežít :). Ještě musím zmínit dřevěného slona od Lucie Kaas, kterého aktuálně můžete ulovit s 20% slevou.

Jo a abych nezapomněla. Plakáty s motivy zvířat od značky Fashionell musím určitě zmínit. Hodně mě nadchly, takže až budu mít rozmyšlenou další část Marušky pokoje, ráda bych jimi ozdobila zeď.

Líbí se vám styling Marušky pokojíku? Je snad něco, co vám tam schází, nebo naopak něco navíc? Budu ráda, když mi dáte vědět.

Já se budu zanedlouho těšit u dalšího příspěvku.

Katka3 komentáře:

 1. Na zařízení pokoje jsme pro našeho syna Daniela bohužel neměli dostatek finančních prostředků. Proto jsme si na nezbytné statky půjčili od rodičů. Naštěstí byli ochotni a půjčilli nám více, než jsme chtěli. Díky tomu jsme si mohli dovolit barevně sladit pokoj do námi vysněné zelené. S výběrem povlečení byl trochu problém, ale zvládlli jsme to.

  OdpovědětVymazat
 2. sauna wooden spoon

  WAJA sauna is specialist manufacturer of top quality sauna products. Products include sauna rooms, steam rooms, barrel saunas, wooden hot tubs, and all kinds of sauna accessories.

  OdpovědětVymazat
 3. Máte to moc pěkné. Líbí se mi hlavně ty kusové koberce a různé podušky. Něco podobného bychom chtěli doma pro miminko, které čekáme, taky. :-) Takže díky za inspiraci. Já sám sebe překvapuji, že mě v poslední době začaly zajímat tyhle věci. Dokonce jsem si na to založil i Pinterest a sleduji "designové blogy" :D

  OdpovědětVymazat