čtvrtek 2. června 2016

Love x Style x Life

Krásný dárek k narozeninám jsem si nadělila. A to první knihu známé fotografky, ilustrátorky, blogerky, Francouzky Garance Doré. Po večerech se mohu "začíst". Je psaná v angličtině, tak mi to asi chvíli potrvá.

Kniha má být její vzpomínkou, z části má poskytnout intimní pohled do jejího života, je o módě, kráse... Najdete tam jakýsi soupis věcí, které by neměly chybět v ženském šatníku. Obsahuje i pár zajímavých rozhovorů se známými a inspirativními ženami. Moc se na to vše těším.

Také se těším, až Vám konečně představím naši "novou" jídelnu, o které sním již několik let. Těch novinek bude v červnu trochu víc, ale všechno pěkně jedno po druhém. V neděli odjíždíme na dovolenou a když budu mít v sobotu mezi balením, smažením řízků a sekáním trávy alespoň trochu času, tak bych ráda stihla ještě jeden článek o dětském pokojíku.

Mějte fajn dny, Katka


5 komentářů:

 1. Kači, opět díky za nádherné fotky! Moc se těším na další novinky od tebe, bude to určitě krása- jako vždy. Užijte si parádní dovču, pa ZKašči

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzanko, má milá, moc děkuji. Vynasnažím se být lepší a lepší. Pusu, PA

   Vymazat
 2. Knizku neznam, ale uz jen ten obal slibuje mnohe:), dovcu si uzijte! M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelko, i obsah je skvělý. Fotografie, rozhovory, inspirace... Dokonalost. PAPA

   Vymazat
 3. If you want your ex-girlfriend or ex-boyfriend to come crawling back to you on their knees (even if they're dating somebody else now) you must watch this video
  right away...

  (VIDEO) Why your ex will NEVER come back...

  OdpovědětVymazat