sobota 24. prosince 2016

Šťastné a stylové!

Ačkoliv to ve čtvrtek u mě vypadalo, že letošní Vánoce si "užiju" v posteli s jakousi střevní virózou, tak dnes jsem zas matkou a ženou v domácnosti na plný čáře a funguji snad na 110% :-) Tatínek s Maruškou každoročně vyráží dopoledne obdarovat zvířátka do zoo a pejsky a kočičky do útulku. To je ta chvíle, které se snažím využít na maximum. Oběd připraven, dárky dobaleny, domácnost jakž takž naklizena...

A i když pravidelně každý Štědrý den trávíme u mých rodičů v početném, rodinném kruhu, tak stromek máme vždy. Vánoční strom tu nechal včera večer Ježíšek a ta ranní Maruščina radost svědčila o tom, že Ježíškovi se náramně povedl.

A protože je to možná poslední článek tohoto roku, asi by se hodilo vám popřát krsáné svátky a ať je ten rok 2017 ještě lepší než ten 2016.

Takže šťastné a stylové, přátelé!
Pusu, Katka
2 komentáře:

  1. Moc se mi líbí Vaše výzdoba, máte to všechno krásně vyladěné, úžasně zabalené, no prostě dokonalé. Můžu se zeptat, odkud máte ozdobičky na stromečku? Zaujala je čirá s bílými puntíky a merry christmas:-). Děkuji Kamila (eliasice@centrum.cz)

    OdpovědětVymazat
  2. Kamilo, moc děkuji za pochvalná slova. Ozdoby jsou převážně z M&S, Ikea, Nordic Day, LALA Design... Čirá s puntíky je starší kolekce z Ikea. Ty plastové "Merry Christmas" jsou ze zahraničí - Felius Design ;-) Hezký den!

    OdpovědětVymazat